כסא לפסנתר

כסא לפסנתר נתפס לעיתים כרכישה בעלת חשיבות משנית לרכישת הפסנתר ולעיתים אין מייחסים חשיבות מספקת לאיכות הכסא והנוחות בעוד לגורמים אלה השפעה ישירה על ההנאה וההתמדה שלכם בנגינה, במיוחד כאשר מדובר בכסא פסנתר לילד או נער שרק החלו בלימודי הפסנתר.

 

על מנת להימנע מהוצאות רבות אנו ממליצים להגדיר מראש מה הם הצרכים עליהם כסא הפסנתר האידיאלי עבורכם אמור לענות ובכך להבטיח שנים של הנאה ונגינה.

 

בכדי לעשות לכם סדר בעניין ריכזנו מספר גורמים שחשוב לקחת בחשבון בטרם הרכישה:

1.      הכסא חייב להיות נוח ומותאם לנגן - עליכם לקחת בחשבון שיקולים של גובה ונוחות הישיבה, במיוחד כאשר אתם רוכשים את הכסא בעבור הילד או הילדה שלכם. במקרה כזה נמליץ על כסא פסנתר איכותי ומתכוונן אשר ילווה את הילד במשך מספר שנים.

2.      התאמה לעיצוב הפסנתר –  לאחר שהשקעתם בפסנתר מרשים, אינכם רוצים שהכסא יראה כטלאי חסר קשר ותלוש מעיצובו של הפסנתר שבחרתם. כסא הפסנתר הוא חלק בלתי נפרד מחווית הרכישה של הפסנתר.

3.      תקציב – הגדירו מהו הסכום אותו אתם מוכנים להקצות לרכישת כיסא. אנו מציעים מגוון רחב של כיסאות וספסלים לפסנתר (חדשים ויד שניה) המתאימים לכל דרישה.

 

סדר הגורמים מייצג גם את סדר החשיבות המומלץ ומכיוון שהפער בין העלויות של הכיסאות והספסלים השונים לפסנתר מסתכמים בעלות שולית ביחס לפסנתר עצמו, לרוב נמליץ לנטרל את נושא התקציב מרשימת השיקולים המהותיים כאשר ההתמקדות צריכה להיות בנוחות לנגן.

 

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממבחר הכיסאות לפסנתר מבית המותגים המובילים בעולם בחנות שלנו. נשמח להשלים את חווית הרכישה של הפסנתר עם כסא פסנתר איכותי ונוח. אנו נתאים את הכסא לדרישתכם ונשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר מצד הצוות המקצועי שלנו כפי שאנו מעניקים ללקוחותינו כבר 30 שנים.

Copyright © Recital Pianos 1988-2020

  • Facebook - Black Circle
  • Google Places - Black Circle
  • Google+ - Black Circle

recital.pianos@gmail.com   |  03-9227998  | Israel |   המפלסים 6, פתח תקווה